20 заповідей справжнього чоловіка. Важливі правила для щасливих стосунків у сім’ї
Я ніколи не писав у своєму журналі статті про стосунки, а дуже даремно. Ця тема є дуже важливою в питаннях саморозвитку і самовдосконалення, про яких ми тут з вами говоримо кожен день. Відносини – одна з найважливіших частин життя людини. Кар’єра, дружба та, звичайно ж, любов, сім’я. Все це відносини. Аж до глобального – відносини з самим собою і зі світом.
Сьогодні і завтра я хочу поговорити про найніжнішою частини цього “набору”, про любов і сім’ю. Нещодавно я прочитав чудову книгу, де автор ділився древніми ведичними знаннями, серед яких був і перелік заповідей для чоловіків і жінок. Стародавні писання свідчили, що виконання цього списку (звичайно, в обох в парі) гарантує розвиток міцних і здорових стосунків в сім’ї. Я розумію, що серед читачів можуть виявитися скептики, які з недовірою поставляться до східних релігійних і езотеричних знань. Але досить прочитати заповіді, щоб зрозуміти серцем і душею, що джерело їх написання неважливий. Так само як і біблійні заповіді розділяються більшістю атеїстів. Хоч якісь заповіді і здадуться комусь радикальними. Але це ми обговоримо в кінці. До слова, автор, звичайно, адаптував трохи настанови під сучасну життя, щоб вони сприймалися простіше.
Загалом, сьогодні роздамо завдання мужикам, а завтра візьмемося за прекрасну половину людства.
Отже, 20 заповідей справжнього чоловіка
Пам’ятайте, що ви опора і підтримка своїй дружині!
- Дотримуватися особистий простір. Ви не повинні знати про своїй дружині все до дрібниць. Це помилка. Таємниця повинна залишатися. У хорошому сенсі цього слова. І у кожного є своя особиста територія, включаючи телефон і комп’ютер.
- Чоловік – організатор. Включаючи домашні традиції. Привчитися всією сім’єю сідати за стіл і навіть розходилася спати – це ваше завдання.
- Дружина живе в будинку чоловіка. Тільки так, а не навпаки.
- Одружений чоловік не дружить з іншими жінками, лише спілкується з ними по справі.
- Чоловік – лідер у сім’ї. Плани, рішення, організація дозвілля. Організатор будинку і розподільник (адекватно) обов’язків. Не тиран і командир, а надійний керівник і вірна опора сім’ї.
- Гнів – слабкість. Чоловік не проявляє слабкість, так що гніватися в сім’ї – табу.
- Сім’ї не стосуються професійні справи глави сімейства. Чоловік не повинен нарікати на робочі проблеми і присвячувати в домашніх деталі своєї праці.
- Слухати дружину не менше 20 хвилин в день. Просто слухати. Необов’язково уважно Жінкам це важливо. Не станеш слухати ти, знайдуться інші вуха, на жаль.
- Дружину треба хвалити, а не критикувати. Причому за старання, а не за обов’язковий результат. Критика за дійсно значущі речі – лише через деякий час і у форматі думок вголос і акуратних міркувань, а не в лоб.
- Помічати нові “дрібниці” дружини. Це важко чоловікові, але важливо жінці. Зачіска, манікюр, нова шапка. Вона ж для тебе прагне!
- Допомагати дружині в розвитку ваших відносин, а не відмахуватися. Це важливо для жінок.
- Не ігнорувати, коли дружина хоче просто побути поруч. Вам неважко, їй життєво важливо!
- Не психувати і не приймати на свій рахунок часті зміни її настроїв. У більшості випадків винні не ви, заспокойтеся.
- Поступатися дружині, як хлопчики дівчаткам у школі. Сильний поступається слабкому. Слабак – самостверджується, принижуючи того, хто менше. Ви не конкуренти і не брат з сестрою. Ви – сім’я. Коли всі поступаються, для всіх настає гармонія.
- Не питають – не радь. Це золоте правило діє і в сім’ї. Не треба давати дружині рад, якщо вона не задає питань.
- Цікавитися бажаннями дружини. Вона не завжди скаже і попросить, а ви перетворюєтеся в бездушну істоту, думаючи, що їй нічого не треба.
- Тримати в курсі своїх планів. Спонтанність і “загули” на невизначені терміни – неповага до жінки. Ви показуєте, що вона вам не важлива.
- Стрес руйнує жінку. Причому на всіх рівнях. Пам’ятайте про це і бережіть її. До речі, похід по магазинах – не завжди обов’язкова необхідність щось купити. Часто це просто вид відпочинку.
- Дружина – ваш головний пріоритет (перед друзями, роботою, хобі і так далі).
- Ввічливість в сім’ї дуже важлива. Ви не колеги по складу. Вітайтеся і прощайтеся кожен раз при зустрічі, висловлюйте це особливим, вашим способом.
Хтось із мудрих сказав, – «Захоплюйся жінкою, як богинею і оберігай її, як дитину. І буде вам щастя».
Бережіть своє кохання!